logo
logo
call-btn
call-btn
call-btn

Стрейч-худ машини Lachenmaier

Стрейч-худ машина забезпечує герметичність упаковки і захист вантажу з п'яти сторін. Таким чином знижується ризик його механічного пошкодження або негативного впливу в результаті забруднень, погодних умов і УФ-випромінювань. Досягається чудова стабільність вантажу на піддоні.

Використання стрейч-худ машини збільшує продуктивність, заощаджує витрати пакувальних матеріалів. Таким чином результат виправдовує вкладення в автоматизацію. Адже швидкість пакування палет може досягати до 250 палет в годину.

Компанія Складпак пропонує експертне керівництво в пошуку оптимального пакувального обладнання в кінці виробничої лінії. Якщо ви хочете поліпшити презентабельність вантажу, продуктивність лінії упаковки або знизити витрати на упаковку, звертайтеся до наших менеджерів - вони підберуть краще рішення конкретно для вашого виробництва.

Cтрейч-худ машина Power Flex T1

Постачальник: Lachenmaier

Тип: стретч-худ машина

Найбільш поширена машина на ринку від компанії Lachenmeier, призначена для упаковки піддонів одного або декількох розмірів з незначними відмінностями за розміром.

Найчастіше використовується для упаковки напоїв, молочної продукції, ізоляційних матеріалів, хімічної продукції, великої побутової техніки.

Система «Power Flex T1» є однією з найбільш універсальних і застосовується для індивідуальної упаковки вантажів разом зі стандартними піддонами. Таке обладнання годиться для упаковки вантажів різної величини і висоти, які достатньо лише розмістити на піддонах відповідного розміру.

Дане обладнання має в своєму розпорядженні унікальну технологію пакування вантажів до самої підлоги, яка є запатентованою. Ця технологія дозволяє виробляти якісні упаковки, при цьому вважається однією з найбільш зручних в технічному застосуванні.

«Power Flex T1» вважається однією з найбільш зручних моделей на ринку стрейч-худ обладнання, яка характеризується надійною системою подачі плівки, а також високоточним обладнанням, яке завдяки датчикам повністю контролює процес пакування на належному рівні. Таке обладнання вважається простим і зручним рішенням, яке заощаджує місце на виробництві завдяки своїй компактності, а також споживає обмежену кількість електроенергії. «Power Flex T1» - це вибір для тих випадків, коли низькі експлуатаційні витрати і ефективність роботи обладнання стають пріоритетом на виробництві.

Продуктивність Power Flex T1 складає від 120 піддонів на годину.

Розміри палет від 450 x 450 мм до 1500 x 1300 мм.

Cтрейч-худ машина Power Flex TL

Постачальник: Lachenmaier

Тип: стретч-худ машина

Надійна компактна машина, призначена для упаковки піддонів з продукцією одного або декількох розмірів з невеликими відмінностями за розміром.

Продуктивність становить 200+ палет на годину.

Може бути налаштована для роботи з чотирма різними розмірами плівок, дозволяючи машині автоматично вибирати розмір плівки з чудовою підгонкою для кожної палети.

Lachenmeier Stretch Hood, Power Flex TL оснащений запатентованою технологією опускання верхньої частини машини до рівня підлоги для зручності сервісного обслуговування.

Машина служить для упаковки невеликих виробів від 400х400 мм до великих блоків 1600х1400 мм з максимальною висотою 3000 мм.

Система відкритої рами і внутрішній конвеєр спрощують інтеграцію Power Flex TL в існуючі пакувальні лінії.

Незалежно від того, чи надходять палети вузької або широкої стороною, плівка автоматично повертається в машині в напрямку піддону.

Здатна упаковувати невеликі вироби від 400х400 мм до дуже великих блоків 1600х1400 мм з максимальною висотою 3000 мм. Продуктивність Power Flex TL становить 200+ палет на годину.

Cтрейч-худ машина Multi FleX1

Постачальник: Lachenmaier

Тип: стретч-худ машина

Гнучке рішення для швидкісної упаковки: машина здатна упаковувати до 250+ палет на годину. Гнучкість полягає в системі захоплення, де кожен з чотирьох гріпперів може індивідуально налаштовуватися по довжині і ширині для адаптації до актуального розміру вантажу.

Multi FleX1 пропонує велику гнучкість з можливістю пакування вантажів різного розміру плівкою одного розміру.

У той же час машина може оснащуватися декількома рулонами з плівкою, надаючи можливість упаковки безлічі вантажів з великими варіаціями розмірів на льоту.

Модель «Multi FleX1», на відміну від попередньої, розрахована на упаковку вантажів тільки одного розміру. Однак це обладнання працює набагато швидше. При упаковці вантажів використовується плівка заготовленого розміру, завдяки чому процес проводиться у високошвидкісному режимі. Устаткування дозволяє змінювати заготовлені рулони плівки під час процесу пакування і таким чином нескінченно продовжувати роботу.

«Multi FleX1» можна налаштувати з точних габаритах вантажів, які необхідно упаковувати, виставивши ширину і довжину майбутньої упаковки. Устаткування вважається надзвичайно зручним у плані технічного обслуговування. У той же час витрата матеріалу при роботі є економним і ефективним.

Завдяки невеликим розмірам устаткування, його енергоспоживання вдалося істотно скоротити. Multi FleX1 здатна дуже швидко упаковувати продукцію з швидкістю до 250 піддонів на годину.

Машина здатна упаковувати палети від 400х400 мм до 1400х1400 мм.

Cтрейч-худ машина Multi Flex XL

Постачальник: Lachenmaier

Тип: стретч-худ машина

Машина, призначена для упаковки продукції на палетах великих розмірів. Дана модель застосовується, в основному, в будівельній галузі для упаковки ізоляційних матеріалів, сухих будівельних сумішей, гіпсокартону, сендвіч панелей на палетах великих розмірів.

Розміри палет до 3200 x 1700 mm.

Модель «Multi Flex XL» теж вважається високошвидкісний стрейч-худ системою, проте вона розрахована на пакування великогабаритних вантажів. Устаткування здатне упаковувати вантажі розміром до 3200 мм в довжину і до 3000 мм в ширину.

«Multi FlexXL» вважається ідеальним обладнанням для пакування пакетів ізоляційних матеріалів та інших подібних вантажів. Устаткування має унікальну запатентованою технологією, завдяки якій плівка розмотується тільки під час натягу, завдяки чому упаковка виходить рівною і щільною по всьому периметру, включаючи кути вантажу. Мало того, на кутах, які потребують особливого захисту від пошкоджень, плівка виявляється на 30% товще, завдяки чому міцність всієї упаковки істотно підвищується. До всього іншого, обладнання витрачає плівку економно, приблизно на 10% менше, ніж аналоги.

Продуктивність машини може становити до 150 піддонів на годину.

Завдяки невеликим розмірам устаткування, його енергоспоживання вдалося істотно скоротити.

Multi FleX1 здатна дуже швидко упаковувати продукцію з швидкістю до 250 піддонів на годину.

Інжинірингові рішення для всіх етапів виробництва

Виберіть напрямок, який вас цікавить.

Всі рішення

Супутні матеріали

Компанія «Складпак» постачає великий асортимент пакувальних матеріалів. Ви можете замовити у нас найкращі матеріали для упаковки, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Lachenmeier - це передовий виробник, який займається інтелектуальним виготовленням сучасних пакувальних машин для пакування палет в кінці виробничої лінії.

Компанія працює понад 50 років, з 1969 року. Вона є нашим ключовим постачальником обладнання для упаковки в плівку для кріплення вантажів на піддонах. Ми покладаємося на їх багатий досвід і повністю впевнені в продукції. Тому потреби і вимоги наших клієнтів забезпечуються найкращим чином, а по відношенню до гнучкого і ефективного обслуговування їм немає рівних. Машини компанії Lachenmeier надійні та економічно вигідні.

Стрейч-худ машини є універсальним рішенням для стабілізації вантажів різної форми.

Розгорнути текст