logo
logo
call-btn
call-btn
call-btn
pallet-img
pallet-img pallet-img

Палетизация і автоматизація виробництва

При впровадженні на ваше виробництво автоматичних систем від міжнародних компаній-лідерів в сфері палетизації, процес обробки продукції стає швидким, безпомилковим і безпечним, а підприємство досягає нових рівнів продуктивності.

Компанія «Skladpack» є лідером на ринку автоматизації виробництва і має багаторічний досвід роботи з різними підприємствами.

Ми пропонуємо найбільш популярні види обладнання для автоматизації.

Типи обладнання

Ми пропонуємо найбільш популярні види обладнання для автоматизації: роботів для палетизації, класичні палетайзери, конвеєри та інше периферійне обладнання.

Наші постачальники - лідери в сегменті палетизації і автоматизації виробництва: компанії “Goldpack” и “CarryLine”.

Наші постачальники

Ми залучаємо до розробки кожного проекту досвід наших європейських партнерів.

Наші постачальники - лідери в сегменті палетизації і автоматизації виробництва: компанії "GOLDPACK" і "CarryLine".

Наші спільні рішення дозволяють максимально адаптувати обладнання під національний ринок.

supply__item_img supply__item_img

Надійність обладнання в роботі залежить від багатьох факторів: планування, якість комплектуючих, якість збірки і досвід. Goldpack вклав багато зусиль у вдосконалення кожної з фаз.

Рішення з палетизації від Goldpack - це потужні високопродуктивні системи. Вони відрізняються універсальністю, мультифункціональністю і зручністю управління.

supply__item_img supply__item_img

Конвеєрні лінії Carryline дозволяють ефективно використовувати виробничі площі при транспортуванні легких вантажів в різних галузях промисловості.

Конвеєрні лінії компанії Carryline використовуються для транспортування як легких, так і важких вантажів в харчовій індустрії і в промисловій галузі.

Інжинірингові рішення для всіх етапів виробництва

Виберіть напрямок, який вас цікавить.

Всі рішення

Супутні матеріали

Компанія «Складпак» постачає великий асортимент пакувальних матеріалів. Ви можете замовити у нас найкращі матеріали для упаковки, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Палетизація замінює ручні вантажно-розвантажувальні роботи на автоматичні. Сьогодні в світі використовують стандартизовані піддони - палети. Принцип роботи палетайзера полягає в наступному: лінія подачі постачає на палетайзер одиниці продукції, з яких агрегат формує відповідні групи у вигляді рядів. Далі відбувається їх розміщення на палеті.

Системи автоматизації виробництва дозволяють подолати труднощі, а також відкрити нові рівні продуктивності. На сьогоднішній день автоматизація виробництва - невід'ємна складова успіху будь-якої компанії-виробника.

При впровадженні даних систем процес навантаження стає швидшим, безпомилковим і безпечним. Компанія «Складпак» є лідером на ринку автоматизації виробництва і має багаторічний досвід роботи з різними підприємствами. Ми надаємо найбільш популярні види обладнання для автоматизації:

- роботи-палетайзери;
- класичні палетайзери;
- конвеєри;
- інше периферійне обладнання.

Роботи-палетайзери підходять для високошвидкісного укладання різних одиниць продукції (від 1 кг до 250 кг). Ми пропонуємо нашим клієнтам робота RoboPAL. Завдяки зоні покриття в 360 ° RoboPAL може одночасно працювати з кількома каналами подачі продукції і укладати на кілька піддонів.

Класичні палетайзери працюють за принципом формування рядів з системою зсувної пластини. Іншими словами продукція надходить по конвеєру на стіл формування шару. Шари комплектуються один за одним в залежності від обраних налаштувань. Нашим клієнтам ми пропонуємо такі види палетайзерів: PAL 1100, PAL 2400/2800.

Наші менеджери допоможуть підібрати потрібний варіант, виходячи з технічних характеристик машин і потреб вашого бізнесу.

Конвеєрні системи використовуються в процесі переміщення, навантаження і вивантаження великих обсягів вантажів. Транспортування відбувається по заданій траєкторії конвеєрної лінії з різними переходами і підйомами.

Ми пропонуємо різні конвеєрні системи і установки: рольганги, ланцюгові конвеєри, поворотні столи 90 ° і інше периферійне устаткування. Компанія Goldpack також займається розробкою та виготовленням конвеєрних ліній для транспортування будь-якої продукції по вашому запиту або для обладнання наших машин.

Наші менеджери здійснюють професійний підбір рішень для різноманітних завдань вашого бізнесу.

Развернуть текст