logo
logo
call-btn
call-btn
call-btn
pallet-img
pallet-img pallet-img

Стаціонарне та мобільне обладнання

У цьому розділі представлено обладнання для ручного і напівавтоматичного використання. За допомогою даних рішень ми можемо упаковувати і фіксувати продукцію стрейч-плівкою і полімерними стреппінг стрічками.

Різноманітність варіантів і технологій пакування зводиться до одного - можливості забезпечити вашій продукції максимальний захист і збереження. Застосування сучасного напівавтоматичного обладнання для упаковки гарантує передачу товару споживачеві в належному вигляді.

Після заповнення піддону потрібно закріпити вантаж. Вид фіксації визначається характером продукції. Габаритні, що не бояться зовнішніх впливів, одиниці можуть бути просто пов'язані пакувальною стреппінг стрічкою, а для забезпечення не тільки кріплення, але і збереження вантажу, використовують стрейч-плівку.

Типи обладнання

Компанія "Складпак" пропонує вам професійне обладнання для ручного і напівавтоматичного використання.

Наші постачальники

Для наших клієнтів ми підібрали кращі моделі, представлені на ринку світовими лідерами сфери: компаніями Strapex і C-ONE.

supply__item_img supply__item_img

Strapex - швейцарський виробник, який вже понад 25 років постачає на ринок системні рішення і послуги із забезпечення схоронності товарів для різних галузей.

Використання стреппінг-столів значно спрощує і прискорює пакувальний процес. Стрічкообв'язувальний стіл дуже простий і безпечний у використанні - з ним може працювати навіть оператор-початківець.

Ефективне транспортування і зберігання вантажів - запорука продуктивної роботи будь-якої компанії.

supply__item_img supply__item_img

C-One - підрозділ італійської групи компаній C & C group S.r.l. Надає споживачам по всьому світу широкий асортимент обладнання для упаковки в стрейч-плівку.

C-One є підрозділом, що понад двадцять років займається виробництвом електричних шаф і програмного забезпечення для промислової автоматизації.

Працюючи в цій області, компанія надбала особливі ноу-хау в області кінцевих виробництв, особливо в області автоматизації пакувальної машини для піддонів.

Інжинірингові рішення для всіх етапів виробництва

Виберіть напрямок, який вас цікавить.

Всі рішення

Супутні матеріали

Компанія «Складпак» постачає великий асортимент пакувальних матеріалів. Ви можете замовити у нас найкращі матеріали для упаковки, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Пакувальне обладнання сьогодні широко використовується різними підприємствами. Так як упаковка є важливим етапом в ланцюзі виробничих і всередині складських процесів, якісне пакувальне обладнання купити просто необхідно.
Адже від нього багато в чому залежить цілісність продукції в процесі зберігання і транспортування.
Для захисту продуктів від впливу навколишнього середовища використовують різноманітні технології і машини. Сьогодні автоматизація цього процесу є дуже поширеною.

Развернуть текст