logo
logo
call-btn
call-btn
call-btn
pallet-img
pallet-img pallet-img

Високопродуктивні пакувальні машини

Обладнання для упаковки займає одну з найголовніших ролей на виробництві. Його стабільна, справна, якісна робота визначає збереження, зовнішній вигляд товару і представлення вашої продукції в найбільш виграшному варіанті завдяки бездоганній і міцній упаковці.

У нас ви можете придбати найрізноманітніше пакувальне обладнання. Машини мають різні робочі характеристики, тому ви можете купити відповідне обладнання в залежності від виробничих масштабів вашої компанії.

Наші менеджери підбирають відповідне рішення, виходячи з конкретних потреб вашого виробництва.

Типи обладнання

Компанія «Складпак» пропонує різні за принципом роботи види пакувальних систем:

Наші постачальники

«Складпак» пропонує своїм клієнтам сучасні високоефективні пакувальні машини від провідних виробників області:
Strapex, H.Böhl, Haloila, Lachenmeier, Area.

supply__item_img supply__item_img

Більше 25 років Strapex пропонує ринку системні рішення і послуги із забезпечення збереження товарів для різних галузей.

Компанія Strapex добре відома і широко представлена ​​на світовому ринку. Її продукція відома завдяки надійності і практичності, перевіреної роками безперебійної роботи.

Команда «Складпак» разом з фахівцями Strapex пропонують індивідуальні прогресивні рішення для вашого виробництва.

supply__item_img supply__item_img

Наш партнер SPG Packaging Systems GmbH - H.Böhl - займається розробкою, виробництвом і продажем пакувальних машин.

Компанія працює по всьому світу і є одним з провідних постачальників в цьому сегменті.

Конкурентною перевагою є постійне впровадження інновацій для надання ще більш якісного продукту для клієнтів.


supply__item_img supply__item_img

HALOILA - це фінська промислова компанія і наш постійний партнер.

HALOILA має більш ніж 40-річний досвід роботи на ринку. Є визнаним провідним світовим постачальником повністю автоматичних пакувальних машин. По всьому світу продано більше 5000 повністю автоматичних машин Octopus.

Діяльність компанії забезпечує повний життєвий цикл пакувальних машин: від досліджень і розробок, виведення на ринок, післяпродажного обслуговування і вдосконалень до впровадження нових оновлень.

supply__item_img supply__item_img

Lachenmeier - це передовий виробник, який займається інтелектуальним виготовленням сучасних пакувальних машин для пакування палет в кінці виробничої лінії.

Компанія працює понад 50 років, з 1969 року. Вона є нашим ключовим постачальником обладнання для упаковки в плівку для кріплення вантажів на піддонах.

Ми покладаємося на їх багатий досвід і повністю впевнені в продукції. Тому потреби і вимоги наших клієнтів забезпечуються найкращим чином, а по відношенню до гнучкого і ефективного обслуговування їм немає рівних.

supply__item_img supply__item_img

Представляємо ще одного партнера "Складпак" - компанію Area. Це італійський виробник промислового обладнання для упаковки.

Працює з 1999 року і з кожним роком тільки розширює сферу впливу.

За роки роботи, завдяки великій прихильності і постійного розвитку, вона зайняла лідируючі позиції у виробництві машин для обгортання стрейч-плівкою з горизонтальною віссю.

Інжинірингові рішення для всіх етапів виробництва

Виберіть напрямок, який вас цікавить.

Всі рішення

Супутні матеріали

Компанія «Складпак» постачає великий асортимент пакувальних матеріалів. Ви можете замовити у нас найкращі матеріали для упаковки, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Пакувальна машина - один з найбільш затребуваних видів промислового обладнання.

Завдяки професійному підбору обладнання, індивідуальному підходу до кожного клієнта, ви оптимізуєте робочі процеси, збільшуючи продуктивність. Багато підприємців вже переконалися в рентабельності вкладень в автоматизацію роботи. Правильне якісне обладнання збільшує продуктивність робочих процесів: вантажі упаковуються в рази швидше і з високою точністю. Пакувальні машини прискорюють упаковку товарів, а також виконують додаткові корисні функції. Їх набір залежить від запиту клієнта: можна додати до функціоналу зважування товару, укладання куточка або плівки. Такі системи є ефективним рішенням для будь-якої сфери промисловості.

Купуйте пакувальне обладнання через наш сайт за рекомендованими цінами від виробників і отримуйте кращі рішення для своєї галузі.

Развернуть текст