logo
logo
call-btn
call-btn
call-btn
pallet-img
pallet-img pallet-img

Фасувальне обладнання

Недостатньо виробляти якісний товар. Необхідно забезпечити гідне представлення його споживачеві. Асортимент обладнання для фасування і пакування товарів, яке постачає компанія «Складпак», забезпечує безперебійну роботу і гарантує відмінний результат.

Всі одиниці і системи обладнання розробляються індивідуально для кожного замовника: фасувальна машина має відповідний матеріал конструкції, а також основний і додатковий функціонал. Ми поставляємо фасувальне обладнання двох напрямків - автоматичне і напівавтоматичне.

Фахівці компанії «Складпак» не тільки налаштовують і впроваджують систему в виробництво, а й забезпечують повний комплекс сервісного обслуговування в процесі експлуатації.

Типи обладнання

Ми пропонуємо автоматичне і напівавтоматичне обладнання.

Воно призначене для фасування продукції сипучої консистенції у відкриті і клапанні мішки, коробки, а також для наповнення і розтарювання біг-бегів різного об'єму і призначення (стандартні і безпилові).

Наші постачальники

На нашому сайті представлені фасувальні машини, які виробляються відомими європейськими фірмами: шведською компанією Vebe Teknik AB і італійською компанією Senzani Brevetti. Ці високотехнологічні системи сертифіковані і відповідають міжнародним вимогам безпеки виробництва та стандартам якості.

supply__item_img supply__item_img

Одним з постійних постачальників фасувального обладнання для «Складпак» є шведська компанія Vebe Teknik AB.

Це інжинірингова компанія з власним виробництвом і обслуговуванням машин для наповнення пакетів за індивідуальним замовленням.

З більш ніж 100-річним досвідом роботи, Vebe накопичила солідні знання, які сьогодні приносять користь клієнтам в 28 країнах світу.

supply__item_img supply__item_img

Нашим постійним постачальником фасувального обладнання є італійська компанія Senzani Brevetti. Senzani Brevetti виготовляє автоматичні пакувальні машини та комплектні лінії для первинної та вторинної упаковки.

Senzani Brevetti - безумовний лідер в області вертикальної картонної упаковки і завжди в курсі новітніх технологій автоматичної упаковки.Інжинірингові рішення для всіх етапів виробництва

Виберіть напрямок, який вас цікавить.

Всі рішення

Супутні матеріали

Компанія «Складпак» постачає великий асортимент пакувальних матеріалів. Ви можете замовити у нас найкращі матеріали для упаковки, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Швидке і точне фасування продукції визначає успішність роботи підприємства. Харчове виробництво або випуск хімічної продукції - важливо, щоб кінцевий продукт, який отримує споживач, був в належному стані та його вага відповідала зазначеній цифрі на упаковці.

Автоматичні установки підходять для експлуатації на великих підприємствах, так як фасування в мішки, картонні пачки відбувається повністю в автоматичному режимі. Мішки, картонні пачки або рулони на конвеєр подаються з магазину, наповнюються і зважуються, а потім запечатуються.

У той же час, напівавтоматичні установки використовуються на невеликих і середніх виробництвах. Фасовка сировини на напівавтоматах відбувається за участю людини. Співробітники самостійно подають мішки до вузла наповнення машини.

Развернуть текст