logo
logo
call-btn
call-btn
call-btn

Виробнича безпека Troax

Для підприємця потрібно розуміти, що безпека співробітників на підприємстві та охорона праці такі ж важливі, як отримання прибутку і досягнення високої продуктивності. Промисловість особливо небезпечна сфера діяльності, так як доводиться мати справу з великими системами, шкідливими матеріалами.

Достатньо один раз подбати про норми і засоби безпеки, щоб в процесі роботи уникнути нещасних випадків.

Компанія "Складпак" з гордістю надає своїм клієнтам кращі охоронні системи від надійного шведського виробника - компанії Troax.

На нашому сайті ви знайдете: захисні огорожі, системи антипадіння, зсувні навісні ворота, відбійники і електромеханічні замки безпеки.

Захисні огорожі

Постачальник: Troax

Тип: захисні огорожі

Захисні огорожі розроблені і виготовлені відповідно до вимог Європейської директиви по машинному обладнанню, американських стандартів ANSI / RIA і канадських стандартів CSA. Ми довіряємо Troax, так як їх фахівці постійно працюють над оптимізацією продуктів і системних рішень, а всі панелі, стійки і кронштейни тестуються відповідно до рекомендацій з випробувань на удар.

Будь-який бар'єр безпеки можна відрегулювати за розміром, а системи можна комбінувати між собою для створення остаточної конфігурації. Перегородки з дротяної сітки забезпечують відмінну видимість, вентиляцію і освітленість.

Відбійники

Постачальник: Troax

Тип: відбійники

Бар'єрна система D-flexx пройшла випробування TÜV і має високий ступінь вбудованої безпеки. Установка системи дуже проста, а вартість обслуговування - мінімальна. Продукт універсальний, тому його можна використовувати на виробничих, складських та логістичних майданчиках. Ще одне ключова перевага полягає в тому, що розмір бар'єру можна регулювати, виробляти різної довжини відповідно до ваших потреб.

Електромеханічні замки безпеки

Постачальник: Troax

Тип: електромеханічні замки безпеки

Електромеханічні замки безпеки - сучасний варіант замків для захисних дверей. На нашому сайті представлені різні їх види від компанії Troax. Залежно від моделі, вони будуть по-різному обладнані. Наприклад, мати перемикач безпеки або контролюватися євроциліндрами, а запобіжний вимикач буде вбудований в сам замок. Замок можна доповнити скобами для вимикачів.

Інжинірингові рішення для всіх етапів виробництва

Виберіть напрямок, який вас цікавить.

Всі рішення

Супутні матеріали

Компанія «Складпак» постачає великий асортимент пакувальних матеріалів. Ви можете замовити у нас найкращі матеріали для упаковки, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Шведська компанія Troax вже більше 65 років займається розробкою і виробництвом інноваційних рішень для захисту людей, власності та процесів на підприємстві. Сьогодні компанія є лідером ринку, їх продукти можна знайти по всьому світу. Обладнання представлене ​​на всіх континентах і має офіси і партнерів більш ніж в 40 країнах світу.

Розгорнути текст