logo
logo
call-btn
call-btn
call-btn

Палетайзери та переміщення палет Goldpack

Рішення з палетизації від Goldpack - це потужні високопродуктивні системи. Вони відрізняються універсальністю, мультифункціональністю і зручністю управління. В асортименті Складпак представлені наступні технології від компанії Goldpack:

1) Палетайзери Goldpack. Автоматичні машини з приводною лінією подачі продукції і штовхачем для формування шарів для палетизації мішків, упаковок, коробок і треїв. Робота машин контролюється ПЛК, що забезпечує високу гнучкість в налаштуваннях, надійність, простоту використання і технічного обслуговування.

2) Установки для переміщення палет: рольганги, ланцюгові конвеєри, поворотні столи 90 °, перехресні секції, шатли, магазини і тестери піддонів, подвоювач палет і подільники потоку продукції. Також ми розробляємо складні конвеєрні лінії, відштовхуючись від потреб вашого виробництва.

Моделі обладнання

Робот-палетайзер RoboPAL

Постачальник: Goldpack

Тип: палетайзер

Робот-палетайзер RoboPAL - це високошвидкісний спосіб укладання одиниць продукції з використанням робота. RoboPAL розроблений з урахуванням укладання різних вантажів (від 1 до 250 кг) і вимогами до високої швидкості палетизації різних типів продукції.

Принцип роботи

Завдяки зоні покриття в 360° RoboPAL може одночасно працювати з кількома каналами подачі продукції і укладати на кілька піддонів.
Висока осьова швидкість знижує час одного циклу укладання і збільшує продуктивність.

Застосування RoboPAL ідеально підходить для використання при одночасній палетизації різних типів продукції, що надходить з кількох ліній. Також він зручний для палетування продукції в умовах обмеженого простору.

Захват, яким обладнується робот, це дуже важлива частина системи палетизації. Компанія Goldpack ретельно підходить до розробки і виробництва власних моделей захватів відповідно до вимог замовника. Стандартні захвати розроблені для палетизації картонних коробок, треїв, кег, середнього розміру шарів коробок, палет і всіх перерахованих вище продуктів в комбінації. Прискорення переміщення програмуються залежно від продуктивності, що дозволяє істотно скоротити час циклу.

Пульт управління RoboPAL поставляється з підтримкою стандартів DeviceNet, ControlNet, Profibus-DP і Interbus-S для забезпечення підключення до цифрових мереж виробництва.

Гарантія 2 роки безперервної роботи.

Палетайзер PAL 1100

Постачальник: Goldpack

Тип: паллетайзер

Паллетайзер PAL 1100 - Машина для палетизації пакетів / треїв / мішків на піддони. Робота паллетайзера заснована на принципі формування рядів з системою зсувної пластини.
Робота машини контролюється ПЛК, що забезпечує високу гнучкість в налаштуваннях (можливість збереження конфігурацій для різних типів продукції), надійність, простоту використання і технічного обслуговування.

Принцип роботи

Продукція надходить по конвеєру на стіл формування шару. Шар формується в залежності від обраної розкладки і порядку шарів на палеті.
Після формування штовхач зсуває шар на проміжну пластину. У цей час починає формуватися наступний шар. Порожній піддон подається з магазину палет (опція) і зупиняється в зоні укладання. Штовхач скидає шар на піддон.
Після укладання останнього шару, палета з вантажем вивозиться із зони укладання (за умови, що готовий наступний порожній піддон) в зону розвантаження.

Обслуговування палетайзера
Спеціальне обслуговування не потрібно. Роботи з технічного обслуговування і виявлення можливих несправностей потрібно проводити не частіше одного разу на рік (згідно документації). Щомісячне технічне обслуговування полягає в огляді рухомих частин машини на предмет пошкоджень і змазки. Машину, звісно ж, необхідно утримувати в чистоті.

Опис
Стандартна машина з приводною лінією подачі продукції і штовхачем для формування шарів.
Шар зсувається на піддон за допомогою транспортної пластини.
Запрограмований розворот продукції на вході в паллетайзер.
Повністю укомплектований шафа системи управління RITTAL з ПЛК.
Інформаційний дисплей для індикації помилок і діагностики.

Технічні дані
Типи піддонів: 1200 x 800 мм; 1200 x 1000 мм (інші розміри на вимогу)
Максимальна вага палети: 1500 кг (інші ваги на вимогу)
Підвід кабелів до шафи системи управління в нижній частині.
Напруга системи управління 24 V DC
ПЛК: SIEMENS S7 1500
Підводка стисненого повітря в нижній частині трубкою 12-10 мм.
Тиск повітря: 6 Бар, 600 Норм. літрів (компресор не включений у вартість)
Мотор-редуктори LENZE / SEW
Пневматика FESTO / SMC
Колір RAL за запитом.

Гарантія 2 роки безперервної роботи.

Палетайзер PAL 2400/2800

Постачальник: Goldpack

Тип: палетайзер

Палетайзер PAL 2400/2800 - повністю автоматичний палетайзер для додатків, що вимагають високу швидкість укладання. Машина розроблена для палетування мішків, упаковок, коробок і треїв. Палетування засноване на принципі формування рядів і їх укладанні за допомогою зсувної пластини. Робота машини контролюється ПЛК, що забезпечує високу гнучкість налаштувань (можливість збереження конфігурацій для різних типів продукції), надійність, простоту використання і технічного обслуговування.

Принцип роботи
Продукція надходить по конвеєру на стіл формування шару. Після формування ряду в шарі, вхідний конвеєр блокується і ряд зсувається на ширину продукту і починається формування наступного ряду. Після досягнення необхідної кількості рядів і повного формування шару, штовхач зрушує шар на проміжний стіл і далі на здвоєну пластину. В цей час на проміжному столі формується наступний шар. Порожній піддон автоматично подається з магазину палет, позиціонується і за допомогою підйомного столу встановлюється на висоті палетування. Здвоєна пластина (за принципом зсувних дверей) відкривається і шар продукції виявляється на піддоні. Підйомний механізм опускає піддон на один ряд після чого здвоєна пластина закривається і готова до прийому наступного ряду. Після укладання піддону він вивозиться з палетайзера за допомогою конвеєра.

Опис палетайзера
У стандартному постачанні, машина обладнана приводним конвеєром на вході і штовхачем формування рядів шару.
Укладання шару на піддон за допомогою здвоєною пластини.
Запрограмований розворот продукції згідно розкладці шару.
Повністю укомплектований шафа системи управління RITTAL.
Інформаційний сенсорний дисплей для індикації помилок і діагностики.

Технічні дані
Розміри палет 800 x 1200 мм, 1000 x 1200 мм, 1200 x 1200 мм (інші розміри на вимогу)
Макс. вага палети 2000 kg (для великих ваг на вимогу)
Підводка кабелів в нижній частині шафи системи управління
Керуюча напруга 24 V DC ПЛК SIEMENS S7 1500 Підключення стисненого повітря трубкою 12/10 мм, 6 Бар, 600 Норм. літрів (Компресор не входить у вартість)
Приводи і редуктори LENZE / SEW
Пневматика FESTO / SMC
Вибір кольору по RAL

Технічне обслуговування
Спеціальне обслуговування не потрібно. Роботи з технічного обслуговування і виявлення можливих несправностей потрібно проводити не частіше одного разу на рік згідно документації. Щомісячне технічне обслуговування полягає в огляді рухомих частин машини на предмет пошкоджень, зносу і мастилі. І звичайно машину необхідно утримувати в чистоті.

Підключення
Електроживлення 400 В, 3 Фази, 50 Гц, Нуль, Земля
Стиснене повітря 6 Бар

Гарантія 2 роки безперервної роботи.

ROBOT DEPALLETIZER

Постачальник: Goldpack

Тип: палетайзер

Депалетайзер призначений для депалетізациі продуктів - пляшок, банок, пакетів, з піддонів. Депалетизація здійснюється пошарово. Депалетайзер управляється ПЛК, що забезпечує високу гнучкість (можливість збереження різних конфігурацій), надійність і простоту експлуатації, обслуговування та ремонту.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Зварна рама з пофарбованої сталі
1 моторизований механічний підйом піддону
1 шар центрування
1 «вагон-штовхач» 1 електрошафа і пульт управління
Система для вилучення вставки картону
Журнал для картонних вкладишів

Опис
Базовий депалетизатор з моторизованою вхідною лінією і штовхачем для формувальних ліній.
За допомогою транспортної плити з піддону знімається весь шар.
Повністю змонтована електрична шафа з ПЛК і платою управління.
Дисплей для опису помилки і діагностики.

РОЛИКОВЫЙ КОНВЕЄР (Рольганги)

Постачальник: Goldpack

Тип: роликовий конвеєр

Роликові конвеєри призначені для транспортування легких, середніх або важких вантажів. Вони доступні в моделях з ланцюговим, ремінним приводом і без приводних (гравітаційних) конвеєрів. Ролики доступні з низьковуглецевої, гальванізованою, пластикової або нержавіючої сталі.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

· Опори: регулюються по висоті
· Рама виготовлена з штампованої сталі. Порошкове фарбування
· Можливість реверсу
· Ланцюговий привід роликів
· Фотодатчики: SICK / LEUZE · Редуктор: LENZE / SEW
· Привід: LENZE / SEW
· Діаметр ролика: 90 мм або в залежності від вимог завдання
· Вага вантажу: в залежності від вимог завдання

Goldpack розробляє і поставляє конвеєри ось уже понад 30 років, основні принципи продукції компанії - це простота монтажу і невибагливість в обслуговуванні.

ЛАНЦЮГОВИЙ КОНВЕЄР

Постачальник: Goldpack

Тип: ланцюговий конвеєр

Ланцюгові конвеєри зазвичай складаються з 2 або 3 паралельних пасм роликового ланцюга, що використовуються для транспортування штучних вантажів. Зазвичай вони використовуються для транспортування важких вантажів різного розміру, які не сприяють плавності транспортування на приводних роликових конвеєрах. Ланцюгові конвеєри доступні для легких, середніх і важких умов експлуатації відповідно до вимог проекту.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

· Опори регулюються по висоті
· Рама виготовлена ​​з штампованої сталі, порошкове забарвлення
· Можливість реверсу
· Фотодатчики: SICK
· Редуктор: LENZE / SEW · Привід: LENZE / SEW
· Кількість ланцюгових струмків: два або три
· Вага вантажу: в залежності від вимог завдання

ПЕРЕХРЕСНА СЕКЦІЯ

Постачальник: Goldpack

Тип: перехресна секція

Пристрій для зміни напрямку руху палети на 90 °. Підйомна ланцюгова секція всередині рольганга.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

• Опори регулюються за висотою
• Рама виготовлена з штампованої сталі
• Можливість реверсу кожного конвеєра
• датчики: SICK / LEUZE
• Редуктори: Lenze / SEW • Приводи: Lenze / SEW • Ролики: Interroll
• Вага палети: макс. 1500 кг
• Висота: в залежності від вимог проекту
• Розміри: в залежності від вимог проекту

ВЕРТИКАЛЬНИЙ КОНВЕЄР ДЛЯ ПІДДОНІВ

Постачальник: Goldpack

Тип: вертикальний конвеєр

Вертикальні конвеєри призначені для підйому і опускання порожніх або повних піддонів. Може бути укомплектований роликовим або ланцюговим конвеєром. Завдяки своїй конструкції і високоякісним компонентам, машина не вимагає значного обслуговування. Опціонально вони можуть поставлятися з виготовленим на замовлення валом і високошвидкісними відкатними дверцятами, щоб запобігти потік повітря з одного поверху на інший.

ПОВОРОТНИЙ СТІЛ

Постачальник: Goldpack

Тип: поворотний стіл

Пристрій для повороту палета на 90 °. Може бути обладнано як ланцюговим конвеєром, так і рольгангом.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

• Опори регулюються за висотою
• Рама виготовлена зі штампованої сталі
• Можливість реверсу конвеєра
• Датчики: SICK / LEUZE
• Редуктори: Lenze / SEW • Приводи: Lenze / SEW
• Ролики: Interroll
• Діаметр в залежності від конструкції і вимог завдання
• Вага вантажу: в залежності від вимог завдання
• Кути повороту + / - 90 ° / + / - 180 °

МАГАЗИН ПІДДОНІВ

Постачальник: Goldpack

Тип: магазин піддонів

Пристрій для зберігання і автоматичної поштучної видачі порожніх піддонів на конвеєрну лінію

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Максимальне завантаження: 15 піддонів
Розміри піддонів 1200 x 800 або 1200 х 1200 (інші розміри на вимогу)

ПОДВОЮВАЧ ПАЛЕТ

Постачальник: Goldpack

Тип: подвоювач палет

Подвоювач палет можна використовувати для безлічі різних завдань, наприклад, для установки / зняття одного піддону з іншого піддону. Або установка двох дюссельдорфських піддонів на один євро піддон.

Подвоювач палет має значні переваги. Це економить місце й спрощує транспортування. Крім того, робочий процес автоматизований, і немає необхідності використовувати робочу силу або навантажувач. І останнє, але не менш важливе: подвоювач піддонів надійний і безпечний.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Установка одного палета на інший
Розвантаження стопки палет

Переваги
Автоматична робота без застосування навантажувачів і ручної праці
Економія місця при транспортуванні невисоких вантажів

Інжинірингові рішення для всіх етапів виробництва

Виберіть напрямок, який вас цікавить.

Всі рішення

Супутні матеріали

Компанія «Складпак» постачає великий асортимент пакувальних матеріалів. Ви можете замовити у нас найкращі матеріали для упаковки, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Компанія Goldpack зарекомендувала себе як експерта в галузі і завоювала довіру не тільки в Словенії, а й в 35 країнах світу. Ми співпрацюємо з Goldpack, так як вони приділяють величезну увагу розробці та впровадженню нових технологій і єдині на ринку пропонують гарантію на свою продукцію до 5 років. Для виробництва своїх машин компанія використовує тільки високоякісні компоненти. Їх мета - висока якість за розумною ціною.

Goldpack розробляє і поставляє конвеєри вже більше 30 років. Основні принципи, якими ми керуємося при виборі обладнання від постачальника, це простота монтажу, невибагливість в обслуговуванні і довговічність.

Рішення по паллетизацію від Goldpack - це потужні високопродуктивні системи. Вони відрізняються універсальністю, мультифункціональний і зручністю управління. В асортименті Складпак представлені наступні технології від компанії Goldpack:

1) Палетайзери Goldpack. - Паллетайзер PAL 1100 - стандартна машина з приводний лінією подачі продукції і штовхачем для формування шарів. Призначена для палетування пакетів, треїв, мішків на піддони. Робота машини контролюється ПЛК, що забезпечує високу гнучкість в налаштуваннях, надійність, простоту використання і технічного обслуговування.

2) Депаллетайзер призначений для депаллетірованія продуктів - пляшок, банок, пакетів, з піддонів. Депаллетізациі здійснюється за принципом пошарового.

3) Установки для переміщення палет.

Ми пропонуємо наступні установки для переміщення палет:
1) рольганги (установка з ланцюговим приводом роликів забезпечує переміщення вантажів будь-якої ваги. Рама виготовлена ​​з штампованої сталі, опори регулюються по висоті);
2) ланцюгові конвеєри (вид конвеєра, у якого тягове зусилля створюється однією або двома ланцюгами. Чи здатні транспортувати вантажі з високою температурою, важкі вантажі, демонструє значну продуктивність);
3) поворотні столи 90 ° (пристрій для повороту палет на 90 ° і 180 °. Може бути обладнано як ланцюговим конвеєром, так і рольгангом. Опори регулюються по висоті, рама виготовлена ​​з штампованої сталі);
4) перехресна секція (пристрій служить для зміни напрямку руху палети на 90 °. Підйомна ланцюгова секція всередині рольганга. Максимально допустима вага палети становить 1000 кг);
5) шаттл (пристрій для обслуговування декількох вхідних або вихідних конвеєрних потоків. Може бути обладнаний як ланцюговим конвеєром, так і рольгангом. Максимально допустима вага палети становить 1000 кг);
6) магазин піддонів (пристрій, що забезпечує зберігання та автоматичну поштучний видачу порожніх піддонів на конвеєрну лінію. Максимальне завантаження становить 15 піддонів);
7) тестер піддонів (запобігає пошкодженню обладнання через неякісне піддону і запинки на автоматичної лінії з вини неякісного піддону);
8) подвоювач палет (використовується як для установки одного паллета на інший, так і для розвантаження стопки палет. Повністю автоматизований, працює без застосування навантажувачів і ручної праці. Дозволяє економити місце при транспортуванні невисоких вантажів);
9) подільники потоку продукції (компанія Goldpack займається розробкою та виготовленням дільників потоку продукції для транспортування будь-якої продукції по вашому запиту або для обладнання наших машин);
10) розробка систем транспортування палет (компанія Goldpack займається розробкою та виготовленням конвеєрних ліній для транспортування будь-якої продукції по вашому запиту або для обладнання наших машин).

Розгорнути текст