Як правильно пакувати вантаж на палетах: справа техніки
У палети, насправді, вже досить пенсійний вік. Так-так! Прагнення людини до раціоналізму і промисловий прогрес призвели до того, що понад сто років тому американські фабриканти почали майструвати дерев’яні полози для перевезення продукції.
До 1925 року новоспечена палета пройшла шлях від двох дощок, збитих між собою двома поперечинами, до плоскої дерев’яної платформи, яку міг підняти навантажувач. Тоді вона вже офіційно закріпилася як засіб виробництва.
Незважаючи на столітню еволюцію, сьогоднішня палета мало чим відрізняється від своєї прародительки. Її функції визначені як засіб пакетування. Іншими словами, це жорсткий піддон для укрупнення вантажу. Такий спосіб навантаження значно економить простір для зберігання і транспортування.
До того ж правильна палетизація товарних одиниць забезпечує їх прекрасне збереження. Ось про це нам сьогодні докладніше розкажуть наші фахівці.
Існує ряд вимог, в тому числі і міжнародних, що регулюють палетизацію вантажу. Вони полягають в забезпеченні:
Як цього досягти і як має відбуватися упаковка вантажу на палетах?
Етапів всього два, але в кожному є безліч нюансів:
Розміщувати вантажні одиниці на піддоні можна двома способами: «цегляною кладкою» або «один на інший». Головне – дотримуватися, щоб краї вантажу не виступали за межі палети. Таким чином, на одному піддоні можна розмістити від декількох десятків до сотень одиниць продукції. Це вже залежить від їх габаритів і ваги.
Після заповнення піддону потрібно закріпити вантаж. Вид фіксації визначається характером продукції. Габаритні, що не бояться зовнішніх впливів одиниці можуть бути просто пов’язані пакувальної стрічкою – металевою або пластиковою. А для забезпечення не тільки кріплення, але і збереження вантажу використовують термоусадочну або стрейч-плівку.
Стрейч-плівка щільно і міцно охоплює всю поверхню палети. Це виключає зрушення вантажних одиниць під час транспортування. У такій упаковці палета надійно захищена від бруду, вологи, пилу, зовнішніх впливів і посягань. Обидва матеріали – і термозбіжна, і стрейч-плівка-можуть застосовуватися для трьох видів упаковки:
Ручний варіант упаковки в термоусадочну плівку – це застосування нагрівального газового пістолета. Для стрейч-упаковки використовують ручні обмотувальники – вони помітно полегшують працю оператора, забезпечуючи якісний результат.
Напівавтоматична термоусадка може відбуватися за допомогою:
Напівавтоматична упаковка в стрейч-плівку виконується спеціальними пакувальними агрегатами.
За участю оператора вони особливим чином обмотують палету, а потім обрізають і закріплюють плівку. Бувають:
За автоматичний процес беруться стрейч-системи і лінії. З термоусадочною плівкою працюють такі агрегати:
Автоматичну упаковку в стрейч-плівку виконують обмотчики палет:
Різноманітність варіантів і технологій пакування вантажу на палетах зводиться до одного – можливості забезпечити вашій продукції максимальний захист і збереження. Застосування сучасного обладнання для упаковки гарантує передачу товару споживачеві в належному вигляді.
Компанія Складпак пропонує кращі розробки для автоматичної упаковки палет в стрейч-плівку. В каталозі докладно представлена техніка від кращих європейських виробників. Наші експерти нададуть професійну підтримку і допоможуть зробити оптимальний вибір для вашого виробництва. Якісне пакувальне обладнання – запорука грамотної оптимізації вашого виробництва.
Виберіть напрямок, який вас цікавить.
Компанія «Складпак» постачає великий асортимент пакувальних матеріалів. Ви можете замовити у нас найкращі матеріали для упаковки, які відповідають міжнародним стандартам якості.
За більш, ніж 16 років роботи, компанія «Складпак» стала лідером на національному ринку і зробила великий внесок в автоматизацію різних галузей промисловості.
з використанням RoboPAL, Octopus 1825B
Детальнішез використанням Elevator, Octopus 1845S
ДетальнішеКупуйте якісне, міцне промислове обладнання з великим терміном експлуатації.
і якісне своєчасне обслуговування обладнання
на провідних заводах європейських виробників
з урахуванням потреб вашого виробництва
з можливістю збільшення терміну гарантії до 5 років
і продаж кінцевому споживачу за рекомендованою ціною виробника
ексклюзивний постачальник на території України
згідно всіх міжнародних директив
на провідних заводах європейських виробників
і якісне своєчасне обслуговування обладнання
з урахуванням потреб вашого виробництва
згідно всіх міжнародних директив
з можливістю збільшення терміну гарантії до 5 років
ексклюзивний постачальник на території України
і продаж кінцевому споживачу за рекомендованою ціною виробника