Статьи

Коли «Складпак» проектує рішення для Вас, то використовує запатентовані інноваційні технології та оперує досвідом європейських колег. Ми можемо залучити до розробки Вашого проекту більше 30-ти світових лідерів, кожен в своєму сегменті - конвеєрному обладнанні, укладанні, фасування і так далі.

Компанія "Складпак" пропонує вам якісне обладнання для упаковки в стрейч плівку зі світовим ім'ям - Octopus. Почніть отримувати вигоди від оптимізації вашого виробництва вже зараз. Фахівці нашої компанії зроблять процес вибору і придбання продукції ефективним і максимально швидким для вас.

Компания "Складпак" представляет оборудование для упаковки продукции по технологии стретч-худ компании Lachenmeier (Лахенмайер, Дания). Датская компания Lachenmeier, известная на рынке упаковочного оборудования с 1969 года, зарекомендовала себя как производитель лучших стретч-худ машин.
«Складпак» является официальным представителем Lachenmeier на территории Украины.

Столи Strapex для обв'язки полімерною стрічкою є найкращим галузевим обладнанням для напівавтоматичного і напівавтоматичного упаковки вантажів. З моменту заснування з 1955 року швейцарський виробник впевнено пробирався до вершини кращих розробників промислового обладнання і сьогодні заслужено посів на ній найвищу точку в світі.

Наш шведський партнер - компанія VEBE Teknik AB - презентував в Дюссельдорфі абсолютно новий концепт фасувального автомата для мішків з відкритим верхом.

Для вирішення питання пропонуємо системи укладання товару на піддони - палетайзери від світового виробника GoldPack.
Роботи-палетайзери - це потужні високопродуктивні системи. Вони відрізняються універсальністю, мультифункціональний і зручністю управління. Роботи виконують як укладання шарів, так і формування рядів. Оснащення широким спектром пристроїв захоплення дозволяє їм працювати практично з усіма видами товару.

Інструмент Strapex для обв'язки полімерною стрічкою є найкращим мобільним обладнанням для упаковки вантажів.

C-One Plana - рекордсмен, який відкрив нову еру в упаковці палет. Висота його поворотного столу - всього 18 мм! 

При пандусі в 20 см завдовжки, цей обмотувальник економить до 1,5 м² простору і дозволяє користуватися вилковими навантажувачами будь-яких габаритів - його тонкий стіл не може бути пошкоджений вилами. При цьому, максимальне завантаження дуже вражаюча - до 1500 кг.

Обладнання складається з комбінації обв'язувальної вертикальної рами VSM 3000 і напівавтоматичного палетоупаковщіка з вирізами під вила навантажувача SWS.

Ви можете обв'язувати палету полімерними стрічками і упаковувати в стретч-плівку на одній пакувальній машині! Ідеально підходить для виробництв з невеликою і середньою продуктивністю.

Найкраща європейська якість для упаковки в стретч плівку від найкращого європейського виробника до 200 обертів за хвилину! AREA заснована в 1999 році, поєднує багаторічну роботу та досвід у світі упаковки. За порівняно короткий період, завдяки великій відданості та рішучості засновників, компанія досягла провідних позицій у виробництві горизонтальних обгорткових машин із застосуванням стретч-плівки.

Страницы

OEM КаталогOEM.pdf