+38(044)5009163  +38(067)6781212

Новий фасувальний автомат Autopac EC 5.46
Неймовірна концепція від шведського виробника


Наш шведський партнер - компанія VEBE Teknik AB - презентував в Дюссельдорфі абсолютно новий концепт фасувального автомата для мішків з відкритим верхом.

VEBE Teknik AB

Autopac EC 5.46 є новим повністю автоматичним наповнювачем для мішків з акцентом на гігієну і працездатності, що складається з п’яти модулів: 
1. Наповнення 2. Вакуумна упаковка 3. Запаювання 4. Зшивання | склейка 5. Укладання | відвід (вихід) мішка

"На відео Ви можете побачити виробничу потужність та частину процесу виготовлення високотехнологічного шведського обладнання компанії VEBE Teknik AB" 

Фасовка продукту в відкриті мішки відбувається в автоматичній фасувальною машині Autopac 5.46 (Easy Clean), вага продукту контролюється вбудованим пристроєм зважування. EC 5.46 побудований без використання квадратних або прямокутних профілів, це означає, що бактерії не можуть затримуватися, коли вони потрапляють в машину.

Позаду машини розташовані двері, які забезпечують доступ до приводів і електрокомпонентів. Оскільки перегородка розділяє електроніку і процес заповнення мішка, користувач може контролювати і налаштовувати двигуни і електроніку, не зупиняючи виробництво.

Наявність перегородки також означає, що задня сторона захищена від пилу і дрібних частинок, а також від води, тому що передня частина очищається промиванням.

Робота фасувальною машини забезпечується одним оператором. Оператор повинен проводити очистку фасувального обладнання в міру необхідності, розрахункова тривалість зупинок для обслуговування не більше 2 годин на тиждень.

Фасувальна машина Autopac EC 5.46 в роботі


Змінився магазин подачі порожніх мішків. Тепер оператор укладає кілька пачок мішків на спеціальний конвеєр, який забезпечує їх постійну подачу. Новий механізм здійснює контрольоване розкриття верху мішка і його переміщення на затискачі дозатора. Таким чином, ймовірність відбракування мішків значно знижується.

Збереглася можливість інтеграції EC 5.46 з агрегатом формування мішків з рукава для забезпечення відповідності обладнання технології FFS.

Конвеєр може бути виконаний в двох варіантах:
- з металевими деталями, виконаними з алюмінію і сталі з напиленням;
- з нержавіючої сталі.
Кожна конвеєрна система розробляється на основі технічного завдання Замовника.

Принцип подачі

Нова абревіатура в назві моделі - ЕС, означає EasyClean або легке очищення.

Стандартне виконання машини передбачає застосування нержавіючої сталі тільки в елементах, що контактують з продуктом. Однак, виконання машини повністю з нержавіючої сталі може бути запропоновано в якості опції.

Втім, вибір опції не обмежується тільки лише варіантами виконання, але включає в себе безліч корисних додатків, починаючи від шейкера мішка в процесі наповнення і закінчуючи захисними огородженнями машини.

Всі фасувальні автомати серії Autopac тепер будуть виготовлятися в новому варіанті.

Нашим клієнтам ми можемо запропонувати кілька фідерів відповідно до фізичними характеристиками продукту, наприклад:

  • секторний клапан для вільно сипучих гранул;
  • шнек - для продуктів схильних до злежування і утворенню склепінь;
  • стрічковий конвеєр для великої фракції.

  Застосування фасування сипучих матеріалів

  • харчова промисловість: борошно, сухе молоко, харчові добавки і спеції, корми;
  • хімія - порошки, добрива;
  • будівельна галузь - сухі суміші.

"Складпак" є надійним постачальником з великим досвідом роботи, що вигідно відрізняється від конкурентів завдяки місцевій присутності на українському ринку і високоякісним рішенням.

Власна сервісна служба
Кожен клієнт "Складпак" може завжди бути впевненим, що знаходиться в безпеці і йому наддадуть кваліфіковану допомогу. Підбір правильного обладнання / моделі, проектування, виготовлення, введення в експлуатацію та обслуговування однією командою є гарантією цього.

Рекомендований запас запчастин, який може бути доставлений клієнтові в найкоротші терміни, завжди в наявності на транзитному складі.


© 2019 Компанія "Складпак"

Наша адреса: 03038 м. Київ, вул. М. Грінченко, 4 
Тел. +38(044)5009163 +38(067)6781212

E-mail: upakovka@skladpack.ua
Web: www.skladpack.ua

Інжиніринг